Home » Čelik lako savladao bijeljinski Radnik

Čelik lako savladao bijeljinski Radnik

Zrinjski se ponovo izdvojio na vrhu BHT Premijer lige BiH. Plemići su na stadionu pod Bijelim brijegom golom Mešanovića iz 64. minute savladali Vitez i tako ponovo zasjeli na vrh tabele.

Karić: Ponovo strijelac za Čelik

Čelik je nastavio dobre igre na Bilinom polju savladavši Radnik iz Bijeljine rezultatom 2:0. Bajraktarević (12’) i Karić (27’) bili su strijelci za domaće.

Drina je rezultatom 2:0 u Zvorniku poražena od Mladosti Doboj-Kakanj. Dilaver je pogađao u 9, a Hodžić u 85. minutu.

Do važne pobjede došao je banjalučki Borac, koju je protiv Rudara slavio u Prijedoru sa 1:0. Gol je postigao Radinović 11. minutu.

Travnik je na Piroti pregazio nemoćni Velež sa 7:1. Ćemalović je doveo goste u vodstvo u 14. minutu, a onda je uslijedio preokret. Jelić, Nuhić, Smajić te Kouadio i Varupa po dva puta pogađali su za 7:1.