Home » Četvrfinale Lige prvaka: Real i Milan ostvarili domaće pobjede nad Chelseajem i Napolijem

Sinoć su odigrane još dvije četvrtfinalne utakmice Lige prvaka, nakon kojih su se plasmanu u narednu rundu približili Real Madrid i Milan.

Naime, Madriđani su na svom terenu slavili s 2:0 nad engleskim Chelseajem, i to zahvaljujući pogocima Benzeme i Asensia, s tim da treba napomenuti da su gosti iz Londona posljednjih pola sata imali igrača manje na terenu, jer je u 59. minuti Chilwell zaradio direktan crveni karton.

S druge strane, u italijanskom okršaju ekipa Milana je na svom terenu slavila s 1:0 nad Napolijem, i to zahvaljujući pogotku Bennacera u 40. minuti, s tim da je i u ovom ogledu gostujuća momčad finiš meča odigrala s igračem manje, jer je u 75. minuti zbog dva žuta kartona isključen Anguissa.

Recimo još da se uzvratni mečevi ovih rivala igraju već za šest dana u Londonu i Napulju.