Home » Empoli zaustavio Romu, Lulić strijelac u pobjedi Lazija, genijalnost Bonaventure

Roma nije uspjela uknjižiti petu uzastopnu pobjedu u Seriji A. Rimljani su danas zaustavljeni na gostovanju kod Empolija. Meč je okončan remijem bez pogodaka. Edin Džeko igrao je 90 minuta, dok je kod Empolija Rade Krunić igrao do 55. minute.

Lazio je na svom terenu pobijedio Sassuolo sa 2:1. U strijelce se upisao Senad Lulić. Bh. reprezentativac postigao je vodeći gol za Nebesko – plave u 50. minuti. Pet minuta kasnije Immobile je pogodio za 2:1. Do kraja meča gosti su golom Defrela u 57. minuti uspjeli samo smanjiti rezultat na 2:1.

Milan je majstorskim golom Bonaventure iz slobodnog udarca  pobijedio Pescaru sa 1:0.

Giacomo Bonaventura Goal HD – AC Milan 1-0… by Video-Sport

Ekipa Juventusa vodeća je u Seriji A sa 27 bodova. Roma na drugom mjestu ima četiri boda manje, a Milan na trećem mjestu ima 22 osvojena boda.