Home » Kup FBiH: Nogometaši Čelika na Bilinom polju savladali prvoligaša GOŠK

Kup FBiH: Nogometaši Čelika na Bilinom polju savladali prvoligaša GOŠK

Nogometaši NK Čelik iz Zenice igrali su sinoć utakmicu 2. kola Kupa Federacije BiH. Protivnik timu sa Bilinog polja je bila ekipa NK GOŠK Gabela.

U prvom poluvremenu Čelik je došao do vodstva golom Edina Durmiša. Na pauzu se otišlo sa rezultatom 1:0 za tim sa Bilinog polja.

U drugom poluvremenu uzbudljiva igra na obje strane. Gosti postižu pogodak za izjednačenje udarcem sa 17 metara, da bi poslije Edin Durmiš donio novu prednost za Čelik.

Hattrick Durmiš postiže nedugo poslije za sigurno vodstvo Čelika, a svoje umijeće potrvđuje i nedugo poslije za 4:1. Gosti su u nastavku igre smanjili prednost Čelika na 4:2, ali do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Čelik je tako na Bilinom polju savladao GOŠK te se plasirao u 1/16 finala Kupa BiH.