Home » Mostar SG pokazao da je najbolja ekipa u BiH i u derbiju rezultatom 6-4 savladao Centar

Futsaleri Mostar Starog Grada Staklorada u derbiju protiv Centra potvrdili su da su najbolja ekipa u našoj zemlji i slavili su rezultatom 6-4. Utakmica u Mostaru pružila je dosta dobrih poteza, golova, ali i rezultatskih preokreta.

Gosti iz Sarajeva bolje su ušli u utakmicu i u devetoj minuti došli do prednosti od 0-2 golovima Ibrahima Hršumovića. Ipak, šampioni BiH su do poluvremena uspjeli da poravnaju preko Josipa Boškovića i kapitena Marija Aladžića. Gosti se nisu predali, i u nastavku susreta su poveli rezultatom 2-3, a precizan je bio Amel Handžić. Mostarci su ozbiljno shvatili novo vođstvo Centra i prebacili su u brzinu više i sa dva nova gola Aladžića i Jovana Lazarevića riješili pitanje pobjednika. Na semaforu je tada stajao rezultat 6-3, a gosti su do kraja susreta uspjeli smanjiti rezultat na 6:4, drugim golom kapitena Handžića.