Home » Omladinska liga FBiH: Rudaru bod u Sarajevu

Omladinska liga FBiH: Rudaru bod u Sarajevu

Kadeti FK Rudar iz Zenice i sarajevskog FK Bosna Sema, u okviru 21 kola omladinske lige Federacije, na pomoćnom stadionu Koševo odigrali su neriješeno 2:2.

Izabranici Armina Turušlića su se, uprkos dobro odigranoj utakmici u kojoj su propustili nekoliko odličnih prilika,u Zenicu vratili samo sa jednim bodom. Rudar je poveo golom Skopljaka,ali su domaćini brzo preokrenuli utakmicu i vodili sa 2:1. Dvanaest minuta prije kraja Rudar je uspio doći do poravnanja. Strijelac za konačnih Bosna Sema – Rudar 2:2 bio je Kobilica u 78 minuti susreta.
Kadeti Rudara su s ovim bodom, nakon 21.kola, na 9.poziciji sa 31 bodom. U okviru 22.kola, koje je na programu narednog vikenda, Rudar će u Zenici ugostiti odgovarajuću ekipu Novog Travnika.