Home » Trener Besiktasa dobio brojne kritike navijača zbog Miralema Pjanića

Trener Besiktasa dobio brojne kritike navijača zbog Miralema Pjanića

Besiktas je izgubio na gostovanju kod Alanyaspora (2:0) u utakmici 13. kola turske Superlige, a trener Sergen Yalcin dobio je brojne kritike nakon večerašnje utakmice, posebno zbog jednog poteza.

Khouma Babacar je pogodio za vodstvo domaćih u 14. minuti, a finišu prvog dijela poništen je pogodak Emrea Akbabe zbog ofsajda. Famara Diedhiou je postigao drugi gol u posljednjim trenucima utakmice.

Yalcin je na poluvremenu odlučio zamijeniti Miralema Pjanića, a nakon toga dobio je mnogobrojne kritike navijača putem društvenih mreža zbog tog poteza.

Većina navijača tražila je objašnjenje zašto je trener Besiktasa odlučio mijenjati bh. veznjaka, a mnogi su tražili od Yalcina da ode sa klupe turskog velikana koji pod njegovim vodstvom igra veoma loše.