Home » Ubjedljivom pobjedom u gostima NK Čelik sjajno započeo drugi dio sezone u Drugoj ligi FBiH

NK Čelik Zenica je jučerašnjom pobjedom u gostima protiv NK Moševac sjajno započeo drugi (proljetni) dio sezone Druge lige FBiH – Centar.

Utakmica je sjajno počela za domaći tim koji je u vodstvo došao već u 9’. Vodstvo domaćih trajalo je 16 minuta kada su crno-crveni izjednačili pogotkom kapitena Aladina Isakovića.

U samom finišu prvog poluvremena NK Čelik dolazi u vodstvo od 2-1 pogotkom Šijerkića.

U 65’ Filip Arežina postiže svoj prvi pogodak u prvoj zvaničnoj utakmici nakon sjajnog solo prodora i asistencije Alija Međuseljca.

U 78’ Međuseljac povećava vodstvo na 4-1, a konačnih 5-1 postavlja Tarik Huzbašić u 88’.

Podsjećamo, NK Moševac u prvom dijelu sezone nije imao niti jedan poraz na svom terenu, a početak drugog dijela sezone za tim iz Maglaja nije počeo baš najbolje, dok je NK Čelik pokazao ozbiljnost i spremnost za proljetni dio sezone.

NK Čelik je prvi dio sezone završio na liderskoj poziciji, a današnjom pobjedom nastavio je pobjednički niz i u drugom djelu sezone.